Tipy a inspirace

A+ A A-

Mnohamiliardový průmysl - transplantace lidských orgánů

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Varoval jsem čtenáře Natural News už několikrát v minulých letech, aby nedávali souhlas k dárcovství orgánů! I když byste rádi v dobrotě svého srdce pomohli jiným, temnou pravdou je, že zde v USA lékaři rutinně odebírají orgány živým pacientům. Zde je další důkaz, pravdivý příběh, který vás šokuje.Probudila se na operačním stole, kde se jí chystali odebrat orgány …


Žena jménem Coleen Burnsová nedávno otevřela oči a zjistila, že je na operačním stole v nemocnici Syracuse v New Yorku. Rozhlédla se kolem a povšimla si, že je subjektem operace. Ukázalo se, že doktoři byli připraveni odebrat jí orgány a poslat je dalším chirurgům, kteří čekali, aby je transplantovali dalším pacientům. Není to fikce. Bylo to zdokumentováno i ABC News http://abcnews.go.com/Health/patient-wakes-doctors-remove-organs/story?id=19609438 a dalšími zpravodaji. Skutečně se to stalo. 

A jak se to stalo? Lékaři ji chybně prohlásili za mrtvou, tím, že lživě prohlásili, že utrpěla „srdeční zástavu“ a „nezvratné poškození mozku“. To jim dalo lékařské oprávnění, aby ji začali řezat, i když srdce ženy ještě bilo.

Když chcete darovat orgány, je v tom háček, o kterém nevíte: Lékaři nebudou čekat, až budete doopravdy mrtví. Alespoň ne podle jakékoli normální definice „smrti“.

Vy si myslíte, že být mrtvý znamená, že vaše srdce nebije, váš mozek nefunguje, a jste bez života. Ale nemocnice – které jakoby náhodou vytvářejí obrovské zisky z obchodu s orgány http://www.naturalnews.com/organs.html k transplantaci – mají silné finanční pohnutky, aby vás prohlásily za „lékařsky mrtvé“ dávno předtím, než jste skutečně bez života. 

Ve skutečnosti vás mohou prohlásit za „mrtvé“, i když vaše srdce ještě bije a ještě máte mozkovou aktivitu. A často to dělají. Takto v podstatě probíhá získávání orgánů http://www.naturalnews.com/organ_harvesting.html v Americe: pacienti, kteří jsou na pokraji smrti (ale ne ještě skutečně mrtví), jsou prostě „prohlášeni“ za mrtvé, a pak jsou jim rychle odebrány orgány, což je definitivně zabije. 

Je to zločin, který se v Americe odehrává denně, a americké nemocnice jsou znovu a znovu přistihovány při tom, že jsou zapojeny do černého trhu prodeje orgánů. http://www.naturalnews.com/028994_organ_transplants_black_market.html

Je to mnohamiliardový průmysl

Obchod s orgány je mnohamiliardový průmysl. Bohatí lidé po celém světě stále potřebují nové ledviny, nová játra, nová srdce a další části těla.

A hádejte, kdo na těchto transplantacích vydělává? Samozřejmě lékaři, nemocnice a farmaceutické společnosti. 

Transplantace orgánů jsou vysoce výnosným průmyslem – zejména proto, že orgány se získávají zdarma. Pacienti, kteří jsou těmito lékaři zabiti, nikdy za své orgány nic nedostanou. Ve skutečnosti „darují“ své nesmírně cenné orgány výdělečnému systému, který může na orgánech jediného dárce vydělat potenciálně až milióny dolarů.

Takže, pacient je zavražděn pro své orgány, a lékaři zapojení do odebírání a transplantací orgánů bohatnou. Příjemci transplantátů a zdravotní pojišťovny platí obrovské peníze za operace, a výdělky pokračují, protože příjemci orgánů musí poté dlouhodobě brát léky na to, aby jejich tělo neodmítlo orgán, a ceny léků jsou samozřejmě monopolní.

Pravda je taková, že vše kolem průmyslu transplantace orgánů je o penězích, a za jakoukoli cenu. Je to o zabíjení pacientů, kteří by možná mohli přežít, kdyby jim nevzali jejich orgány a za milióny dolarů je netransplantovali do jiných pacientů – kteří obvykle po transplantaci přežijí jen několik měsíců.http://www.naturalnews.com/036052_organ_harvesting_kidneys_black_market.html 

Transplantované orgány jsou často poškozené nebo nakažené nemocí

Je zde i další malý špinavý trik, který vám transplantační průmysl nikdy neprozradí: orgány, které jsou transplantovány do jiných pacientů, jsou často fatálně poškozeny a plné infekčních nemocí. 

Příkladem je výše uvedený případ Coleen Burnsové. Ta se snažila spáchat sebevraždu tím, že si vzala toxickou kombinaci léků na předpis. Podle lékařů byl tento toxický koktejl chemikálií fatální a zabil ji (prohlásili ji za mrtvou).

Ale současně trvali na tom, že její orgány jsou dostatečně zdravé, aby byly transplantovány do jiného pacienta! Proto jí je téměř začali odebírat.

Jinými slovy, i lékaři vědí, že orgány jsou těžce poškozeny toxickým chemickým koktejlem, ale přesto je hodlají transplantovat do jiných pacientů! (To je 100% pravda.)

Ale skutečnost je ještě horší ...

Transplantované orgány jsou často prolezlé hepatitidou, plíživými viry, nemocí šílených krav a dalšími nemocemi.


V transplantačním průmyslu neexistují žádné standardy kvality. Pokud orgán ještě na jakékoli úrovni funguje, je „dost dobrý“, aby byl vlepen do příjemce, i když ho tento orgán ve skutečnosti může zabít. Jedním z důvodů, proč příjemci orgánů tak rychle umírají po přijetí transplantátů, je to, že orgány, které přijali, jsou časovanou bombou nemoci.

Když se vloží do něčího těla například nemocné srdce či ledviny, může náhle nakazit příjemce stovkami a tisíci virů či nemocí přenášených krví, které rychle přemohou oslabený imunitní systém. Antirejekční léky činí to vše ještě horším, protože jejich funkcí je extrémně potlačovat imunitní funkce. 

Takže, když tyto nemoci jsou v určitou dobu zavedeny do příjemcova těla, a jejich imunitní systém je podkopán antirejekčními léky, není žádným překvapením, že dojde ke katastrofě, a je to jeden z důvodů, proč mnozí pacienti po přijetí orgánů „dárce“ tak rychle zemřou.

Irácký válečný veterán byl zabit transplantovanými plícemi prolezlými rakovinou

Jako příklad toho, co jsem uvedl výše, v r. 2009 irácký válečný veterán Matthew Millington dostal transplantát plic, který byl prolezlý rychle rostoucí rakovinou http://www.naturalnews.com/027353_organs_health_organ_transplant.html . 

Není divu, že do 10 měsíců zemřel. Dali mu transplantující lékaři a chirurgově nějakou náhradu za jejich zfušovaný výkon? Samozřejmě že ne! Transplantované orgány jsou bez záruky, často dostanete nemocný, poškozený či těžce infikovaný orgán, který vás zabije. (A vy za to samozřejmě musíte zaplatit!)

Právě nyní je v USA asi 100 000 lidí čekajících na transplantaci orgánů. Ale v každém daném roce je k dispozici jen zlomek potřebných orgánů, takže lékaři jsou pod intenzívním tlakem, aby 1) odebírali orgány od lidí, kteří ještě nejsou mrtví, a 2) aby používali jakékoli orgány, které seženou, i ty, které jsou prolezlé nemocí.

A opět je tu malé špinavé tajemství, které vám nikdy neřekne žádný lékař. Pokud se na to zeptáte, tak to popře.

Zdravější dárci orgánů „musejí náhle zemřít“

Dalším problémem transplantačního průmyslu je, že zdraví lidé, kteří se starají o své orgány výživou a cvičením, prostě tak často neumírají. Nejpravděpodobnějšími dárci orgánů jsou alkoholici, drogově závislí, obézní a nemocní lidé. Proto jsou nejčastěji k transplantacím dostupné orgány jako např. „ztučnělá“ játra a rakovinné plíce.

Ideálně by transplantační průmysl nejraději viděl to, jak mladí zdraví lidé přícházejí o život na vojenských cvičeních a automobilových nehodách. To by znamenalo čerstvý přísun zdravých orgánů, které stojí za to transplantovat. V Číně jsou rutinně zatýkáni a vězněni členové Falun Gong: jedí superzdravou stravu a mají tak vysoce kvalitní orgány, že je výhodné je uvěznit jako politické vězně a od nich je získávat.


Praxe zatýkání lidí, jejich věznění a zavraždění kvůli orgánům je daleko rozšířenější než si myslíte. Jak si myslíte, že dostal Steve Jobs tak rychle nová játra, i když na ně čekají tisíce lidí? Koupil je. Anebo si opravdu myslíte, že Steve Jobs stál ve frontě jako všichni ostatní a pak se jako kouzlem objevila játra právě pro něho, mnohem dříve než pro kohokoli jiného?

Předpokládaný souhlas

Na získávání orgánů existuje po celém světě způsob nátlaku, pokud jste vysloveně neřekli ne. Je to zákon zvaný „předpokládaný souhlas“, a existuje jen proto, aby poskytoval čerstvou dodávku lidských orgánů, které generují miliardy dolarů zisku pro nechutný zločinný transplantační průmysl.

V roce 2001 vyšel v British Medical Journal článek, který vysvětluje, že zákon „předpokládaného souhlasu“http://www.naturalnews.com/presumed_consent.html znamená, že lékař může začít odebírat orgány vaší ženy, vašich dětí či jiných vašich drahých bez toho, aby se požádal členy rodiny o svolení!

Jak se praví v článku: 

Předpokládaný souhlas znamená, že pokud zemřelý vysloveně za svého života nevyjádřil přání nebýt dárcem orgánů, pak toto bude chápáno jako souhlas. 

Jsou o tom i webové stránky - PresumedConsent.org , kde se používá květnatého jazyka a krásných obrazů, aby se zakryl fakt, že tím jsou lékaři tlačeni k tomu, aby více pacientů prohlašovali za mrtvé a odebírali jejich orgány, tak aby transplantační orgánový průmysl mohl vydělávat každý rok několik miliard dolarů. 

Jde vlastně o nucené odebírání orgánů, za účelem podpory prodeje orgánů a transplantačního průmyslu.

Vzpomeňte si na to, až vám nějaký nenápadný člověk ze zdravotnictví podstrčí papír: „Chcete být dárcem orgánů?“

Odpovězte: „Ne, děkuji, raději chci, aby se doktoři snažili udržet mě naživu.“

Nedávejte lékařům záminku, aby vás zabili. I tak zabijí dost pacientů, i když se o to ani nesnaží. 

Věřte mi, když říkám: „Žádné darování orgánů. Když opravdu chcete pomoci lidem, naučte je, jak si chránit své orgány, které jim daroval Bůh, syrovými superpotravinami, zdravou výživou, cvičením a zdravým způsobem života.“

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar