Tipy a inspirace

A+ A A-

Alkohol: hodně užitku v malých dávkách

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Lidé, kteří pravidelně pijí alkohol, žijí déle, než abstinenti. Pijící lidé mají pevnější nervy, pružnější žíly a veselejší život. K takovým závěrům došli američtí vědci na základě dvacetiletého zkoumání. V průběhu dvaceti let specialisté z Texaské univerzity v Austinu pozorovali skupinu 1824 dobrovolníků ve věku od 55 do 65 let. Během experimentu zemřelo 69 procent abstinujících účastníků, mezi tím skupinu silně pijících opustilo 60 procent a mírně pijících, k nimž patří ti, kteří spotřebovali maximálně tři porce alkoholických nápojů denně, 41 procent. Vědci ze Spojených států nejsou první, kdo dokázal blahodárné vlastnosti pravidelného pití alkoholu, říká hlavní redaktor portálu Alkohol.ru Michail Smirnov:

-Ve Francii existuje celé odvětví lékařství, které léčí nemocné vínem. Tamní lékaři to považují za dostatečně efektivní.

 

Přitom, alkoholické nápoje nejsou čistý líh, ale jsou v něm rozpuštěny přírodní látky. Člověk může abstinovat, ale několik kapek extraktu jako prostředku, stimulující imunitu, odmítat nemusí. Některé látky, které obsahuje tvrdý alkohol, pomáhají při prevenci žaludečních a střevních potíží, mírně alkoholické nápoje s medem a skořicí výborně zahřívají v mrazivém dni. Při různých nemocech je alkohol výborný lék, tvrdí ředitel Střediska pro výzkum federálního a regionálního trhu salkoholem Vadim Drobiz:

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://czech.ruvr.ru/2013_12_14/Alkohol-hodne-uzitku-v-malych-davkach/

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar