Tipy a inspirace

A+ A A-

Deset rad proti chřipce dle tradiční čínské medicíny

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Pomeranče, mandarinky, obecně jižní ovoce patří k vánoční atmosféře v naší zemi už skoro neodmyslitelně. Když se nad tím ale trochu zamyslíme, je to vlastně divné. Tak trochu jako z pohádky o Dvanácti měsíčcích. Tradičně sice v našich zeměpisných šířkách na vánoční stůl ovoce patřilo, ale samozřejmě jenom z „místní sklizně“. Jablka z vlastní zahrady na místě prvním. V této souvislosti přetiskujeme "desatero proti chřipce" MUDr. Jozefa Luckého, které možná leckoho překvapí - nejen svou jednoduchostí. Jakých zásad bychom se podle MUDr. Luckého tedy měli držet? Vypadá to napohled skoro banálně: V chladných měsících si především chránit oslabenou energii a posilovat vnitřní teplo.

Základem je vyvážená strava, dostatek tepla a odpočinku. Jenže ve skutečnosti jde o velmi překvapivé rady. A přitom tak vyzkoušené – a úspěšně – že můžeme doporučit jejich „testování“. Ostatně jsou finančně nenáročné.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://nezdravi.parlamentnilisty.cz/Articles/416-deset-rad-proti-chripce-dle-tradicni-cinske-mediciny-ovoce-a-zelenina-nas-pred-nicim-neochrani-spise-naopak-.aspx

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar