Tipy a inspirace

A+ A A-

Cukr, alkohol a tabák jsou nebezpečnější než marihuana

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jsou-li politici a ochránci zákona tak horliví ve snaze ochránit Američany před jimi samotnými, měli by vrážet do jejich domovů a zabavovat jim všechny pochutiny obsahující cukr, neboť cukr je mnohem nebezpečnější a návykovější než tráva. Většina Američanů si to už uvědomuje a přestává věřit dogmatu, že marihuana je „nebezpečnou branou k dalším drogám“. Z průzkumu veřejného mínění vyplývá, že podle Američanů jsou cukr, alkohol a tabák nebezpečnější než marihuana. Podle nového průzkumu NBC News a Wall Streer Journal se Američané domnívají, že nejnebezpečnější je tabák (49 %), následuje alkohol (24 %), cukr (15 %) a marihuana (8 %).

Jestliže jsou tabák, alkohol a cukr považovány za nejnebezpečnější legální látky, proč tedy federální vláda klasifikuje marihuanu jako drogu 1. třídy, stejně nebezpečnou jako LSD a heroin a nebezpečnější než kokain a xanax?

 

Proč DEA (Národní úřad pro kontrolu obchodu s drogami) posílá speciální jednotky do bytů lidí, kteří vlastní neškodnou a potenciálně blahodárnou rostlinu? Proč nikdo nevyráží dveře bytů, aby odhalil zásoby cigaret, které jsou plné toxických přísad, jež v marihuaně NEJSOU?

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3709

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar