Tipy a inspirace

A+ A A-

THC kompletně ničí rakovinné nádory

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dr. Christina Sanchez z Compultense University vMadridu studovala antinádorové účinky THC, hlavní psychoaktivní složky kanabisu (konopí), déle než deset let. Poskytuje spolehlivé informace, které vysvětlují, jak přesně THC kompletně zabíjí rakovinové buňky, aniž by to přitom mělo jak-koliv nepříznivý vliv na buňky zdravé. Její výzkum doplňuje další práce, např. britského vědce Wai Liu, onkologa lékařské fakulty lon-dýnské univerzity. Výzkum toh oto v ědce rov něž odh aluje (http://ar.iiarjournals.org/content/ 33/10/4373.abstract#corresp-1), že THC projevuje „potenciální antirakovinovou aktivitu“, a může významně „zasáhnout a odpojit“ cesty (http://www.usnews.com/news/articles/2013/10/24/study-cannabis-compounds-can-kill-cancer-cells), které umožňují šíření rakovinových nádorů.

Liu ukazuje na to, že farmaceutické společnosti utrácejí miliardy na léky, které dělají prakticky to samé, zatímco konopí to dě lá zcela přirozeně. V následujícím videu (http://www.collective-evolution.com/2014/02/18/molecular-biologist-explains-how-thc-completely-kills-cancer-cells/) dr. Sanchezová vysvětluje postup, jak THC dělá onu „špinavou práci“ odstraňování rakovinových buněk aktivací vlastních tělesných receptorů cannabinoidu a vytváří endocannabinoidy. Aco více, konopí to dělá bez jakýchkoliv vedlejších psychoaktivních efektů.

 

„Je mnoho druhů rakoviny, které by měly velmi pěkně reagovat na tyto ‘konopné agenty‘,“ říká Liu. „Když uvádíte farmaceutické společnosti, které utrácejí miliardy liber ve snaze vyvinout tyto nové léky, které zasahují cesty šíření nádorů, konopí dělá přesně to samé – nebo určité složky ko-nopí dělají přesně stejnou věc – takže máte něco, co příroda sama produkuje aco zasahuje pře-sně ty samé cesty šíření nádorů, jako zmíněné fantastické léky, které stojí miliardy.“

 

Tyto výsledky přicházejí ve významné d obě, kdy některé státy legalizují lékařskou marihuanu a federální vláda je tlačena k tomu, aby vyškrtla konopí ze seznamu nelegálních drog. Je to ar-chaická a chybná definice rostliny, o které oficiální kruhy tvrdí, že „nemá žádnou lékařskou hod-notu“, i přesto, že mají na tuto rostlinu mnoho patentů. Pořád bojují proti marihuaně, přesto, že mají na tuto r ostlinu mnoho pat entů (http://nypost.com/2013/09/11/feds-patented-medical-marijuana-even-when-they-were-fighting-it/).

 

Např. patent č. 6,630,507 (http://www.google.com/patents/US6630507) pojednává o kanabi-noidech jako antioxidantech a neuroprotektorech. Může toto být důvodem, proč dávají ruce pryč od zrušení ilegality této cenné rostliny?

Ve skutečnosti už tři vědci z amerického ministerstva zdravotnictví prohlásili ve stručném shrnutí svých nálezů k aplikaci zmíněného patentu:

 

„Bylo zjištěno, že kanabinoidy mají významné účinky jako neuroprot ektory, např. při omezo - vání neurologického poškození po ischemických atacích, jako jsou mrtvice neb o trauma, nebo v léčení neurologických chorob jako je Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba a HIV de-mence.“

 

Jistě museli vědět, že mohou léčit i rakovinu (http://naturalsociety.com/4-studies-marijuana-treat-brain-cancer/).

 

V hinduistických textech bylo konopí známé jako „posvátná tráva“. Po staletí bylo používáno i v tradičním číns kém lékařs tví. Kon opí mů že nahradit toxick é medikace (http://naturalsociety.com/replace-40-toxic-medications-life-saving-cannabis-juice/) a drasticky omezit bolest (http://www.medscape.com/viewarticle/708039). Studie dr. Sanchezové jen po - tvrzuje tisíciletou moudrost, stojící za lékařským využitím této fenomenální rostliny.

 

Zdroj: http://naturalsociety.com/molecular-biologist-explains-thc-kills-cancer-completely/

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar