Tipy a inspirace

A+ A A-

DIAMANTOVÁ VODA

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

 

Možná jste se také setkali s někým, kdo mluvil o Diamantové vodě a jejích zázračných účincích; v tomto článku bych vás chtěl seznámit nejen se zajímavou knihou paní Aleny Horké na toto téma, ale také s vlastními zkušenostmi s Diamantovou vodou.

 

images

 

Vznik Diamantové vody

Diamantová voda je, laicky řečeno, vodou, která vám umožòuje dosáhnout rychle potřebných výsledků v léčbě nebo ve vašem rozvoji, vložením konkrétního cíle či úmyslu do vody před jejím požitím. Historii jejího vzniku popisuje podrobně její „stvořitel" Joel Ducallion ve své knize, jejíž překlad, který všem vřele doporučuji, je součástí knihy autorky Aleny Horké.

„Nuže, měl jsem tři sny, jejichž obsah vám nyní povím, a tyto tři sny mi umožnily vydat se po této neznámé cestě, která vedla k diamantové vodě a která později povede k jiným věcem, jež jsou už v pohybu.

V prvním snu z roku 1994 mně bylo řečeno: zhotovíš přístroj, který se bude jmenovat DNA 850 a tento přístroj otevře brány. Zhruba za čtrnáct dní jsem měl další sen, v němž mi byly ukázány otáčecí dveře, takové, jakými se vstupuje do velkých obchodních domů. Několik lidí stálo ve frontě a do nějakého přístroje jako jsou automaty na jízdenky vsunuli kartu, dveře se otočily, nechaly vejít jednu osobu, a za dveřmi bylo něco jako lyžařský výtah, který lidi dopravil až na vrcholek bílé hory.

Výkladem tohoto snu je kódovaná karta (bankovní karta je kódovaná karta), která umožòuje odblokovat buněčnou paměť, aby osoby mohly být dovedeny k vědomí svého vyššího Já s mnohem menší námahou, potížemi a zkouškami.

Ve třetím snu mně byla ukázána navštívenka s postříbřeným podkladem, na níž bylo zlatě napsáno: Steel, Storm, Staelbe. a bylo mi řečeno: To je název tvého výzkumu.

Nuže, steel znamená v angličtině ocel. a ocel se skládá ze železa a uhlíku. Víte, že naše hmotné tělo, naše DNA, sám atom hmotného těla, je uhlík. Jsou některé hvězdy, některé planety, na nichž existují lidská pokolení, vzniklá na bázi křemíku. Ale my zde jsme na bázi uhlíku, jehož číslo je 666. To vám něco připomíná, že? To je číslo šelmy, totiž šelmy, do níž jsme vtěleni. Jsme vylepšení savci nebo poněkud menší andělé...

Storm v angličtině znamená bouři. Jedná se tedy o energii spirály, jako je DNA. a pokud jde o staelbe, teprve o dva roky později jsem se dozvěděl, že znamená hvězdnou energii. Nechtějte vědět více. Já to ještě nevím. Možná to má vztah k souhvězdí Orion, ale nemohu to potvrdit, je to jen domněnka.

Laboratoř CERN (Evropské centrum pro jaderný výzkum) v Ženevě používá urychlovač částic, který jako by náhodou je z ocelového kabelu o obvodu 27 km. 27 je 3x3x3. Je to číslo kvantového skoku.

Pokusím se říci to jednoduše. Co je to kvantový skok? Když stoupáte po schodech a najednou už zde není zeď, už tu nejsou schody, není tu výtah, kterým by se člověk dostal do vyššího patra a najednou, když dosáhnete konce schodů, se ocitnete na prvním schodu následujícího poschodí - tehdy jste udělali kvantový skok vědomí a také kvantový skok ve hmotě.

Když jsem zhotovil tento oscilační kruh mající obvod 27 cm, stačilo mi slovně pronášet mantru před zavěšeným kruhem se skleněnou trubkou uprostřed tohoto kruhu. a jakmile jsem tuto mantru vyslovil, zjistil jsem, že z vnějšího kruhu vyšel paprsek světla, směřoval do středu trubice a vrátil se zpátky k vnějšímu kruhu, s frekvencí několika tuctů či stovek za sekundu a to vytvořilo jistý „break" na úrovni vzduchu, který je v trubce. Kolem 40 % vzduchu v trubici se přeměnilo při tom na krypton. Krypton je těžký plyn, který tak jako neon, argon či freon se nachází také ve světelných lampách, je to plyn, který uchovává v paměti zvuky.

Když jsem tedy zhotovil tyto trubice, vůbec jsem nevěděl, že poslouží k výrobě vody, ale navzdory tomu jsem dostal zprávy a znamení. Bylo mně řečeno: „Bude to možná voda..." a v měsíci říjnu 1999 se zrodila první „diamantová voda". To už bylo v mých trubicích nejméně 700 kódů. Ale tehdy ještě nebyla rozmnožitelná. Bylo třeba dát pár kapek do vody, vyslovit úmysl a napít se. Věci docela dobře pokračovaly.

V měsíci listopadu pak jsem byl pozván do Paříže, abych vysvětlil tento výzkum skupině osob. Byli to vesměs Židé, kteří studovali Kabalu. Ptal jsem se, proč jsem byl pozván, proč mě život dovedl na toto místo, a pochopil jsem, že mám vložit kódy židovského jazyka. Přišel jsem na to po čtrnácti dnech, když jsem se vrátil domů. Koupil jsem si knihu o hebrejské abecedě, říše nádhery od Marie Elia. Po přečtení jsem začal provádět výpočty kolem těchto písmen. Stalo se, že jako výsledek jsem měl 144 kódů 12x12, jež byly přidány do mých přístrojů. Tehdy se přístroj vložil do sklenice vody, počkalo se 12 hodin a dosáhlo se pohárku diamantové vody, která se dala množit a bylo možné se o ni dělit se všemi."

Použití Diamantové vody

Kniha paní Aleny Horké, kterou vám chci kromě samotného produktu, tedy Diamantové vody, tímto článkem představit, je rozdělena do dvou částí. První částí jsou v podstatě zkušenosti s použitím Diamantové vody (DV), ve druhé části je překlad knihy o diamantové vodě od Joella Ducalliona. Postřehy tohoto tvůrce Diamantové vody jsou velmi zajímavé a část jich na ukázku uvádím i v tomto článku. Při jakých zdravotních potížích tedy může DV pomoci:

 • pitím DV mizí bolesti žaludku chronická zácpa, nevolnost a zažívací potíže,
 • DV likviduje tzv. „pálení žáhy" - neutralizuje kyselé prostředí žaludku,
 • podle obdržených zpráv DV likviduje i chlamidiové infekce, ničí původce těchto infekcí, jež mohou napadat celý organizmus,
 • vyléčení akutního zánětu močových cest a ledvin,
 • DV urychluje vyléčení nemocí z nachlazení, jako je rýma, chřipka,  kašel, angína pitím čajů z této vody, do které vložíme přání, aby nemoc zmizela. s léčbou nachlazení pomocí DV mám i sám výborné zkušenosti. Zdá se, že DV přímo vyhání „viry" a nemoci z těla ven.
 • pitím DV se také rychle léčí záněty dutin a nosohltanu i horních cest dýchacích,
 • zlepšuje se dýchání,
 • DV léčí častým lokálním potíráním kůže nejrůznější kožní ekzémy, dermatologické mykózy a kožní infekce, způsobené plísněmi a kvasinkami,
 • likviduje kožní bradavice,
 • léčí kožní lupénku,
 • urychluje hojení bércových vředů a zatahování otevřených ran - pomocí obkladů z této vody nebo přímo poléváním ran DV,
 • zlepšují se výsledky laboratorních testů po odběrech krve,
 • snižuje se hladina krevního cukru při testech na cukrovku u diabetiků a zlepšuje se celkový stav při tomto onemocnění,
 • zlepšuje se i zdravotní stav u nemocí srdce a cév,
 • DV zpomaluje arteriosklerózu, možná ji postupně zastavuje,
 • zlepšuje zrak i stav očí, dokáže hojit opuchlé oči, záněty očí, oční alergie nebo tzv. „kruhy pod očima",
 • pitím DV se upravuje prokrvování končetin, dříve stále studených,
 • pouhým potíráním touto vodou se hojí hnisající infekce, záněty a rány, odřeniny a škrábance, léčí se obraženiny, zmíròují bolesti a otoky, mizí bolesti a otoky po štípnutí a bodnutí hmyzem,
 • častým potíráním DV se rychle hojí rovněž opary na rtech,
 • DV napomáhá i rychlému hojení a scelování jizev,
 • velmi rychle se léčí gynekologické záněty i záněty zubů, dutiny ústní a dásní,
 • při čištění zubů DV se zuby bělí a méně se na nich tvoří tzv. plak,
 • omýváním DV se zjemòuje pleť obličeje a pokožka, zlepšuje se i kvalita vlasů a nehtů, vlasy se zesilují a méně vypadávají,
 • politím rány DV pomáhá zastavovat krvácení,

Jak používat Diamantovou vodu

Jak již bylo uvedeno, Diamantová voda umožní realizovat vaše úmysly. Snad nejlépe to vystihuje tento úryvek z knihy Joela Ducalliona:

…Není to voda, která nás vyléčí, která způsobí úlevu, která uspokojí sobecké potřeby blahobytu, dobrého zdraví či štěstí. Je to voda, která se chová jako zrcadlo. Je to vaše zrcadlo. Je-li ve vašem srdci plno lásky - a ona je ve všech vašich srdcích, ale je skrytá, zahalená škraboškami a vy ji nevyjadřujete, ani v tomto případě vám voda nepůsobí, zůstane bez účinku. Když ti, kdo horlí pro proutkaření, budou chtít změřit vodu Lecherovou anténou, výsledkem bude nula. Nezjistí zhola nic. Ve skutečnosti to, co nalezli ve vodě, jsou oni sami.

Úvahy Joella Ducalliona o základní povaze našeho směřování v tomto světě předkládám neupravované tak, jak jsou uvedeny v překladu jeho knihy:

Vyšší dimenze

Protože když je člověk ve třetí dimenzi, tam existuje dobro a zlo, tam jsou proti sobě postaveny dva předměty. říká se 1 plus 1 = 2.

Ve čtvrté dimenzi, jsou-li dva předměty, mají tyto dva předměty jeden vztah společně, který ti, kdo mají dostatečnou jasnozřivost, vidí. Takže 1 plus 1 = 3. Ale v jiných dimenzích, které příliš neznám, jdou věci ještě dál. Dva předměty mají vztah mezi vnitřky, mezi vnějšky, každý s úrovní, na které se nachází, s vnějškem, s hloubkou, s výškou. Takže 1 plus 1 = nekonečno. Zde matematika už nic neznamená.

Povím vám, proč v páté dimenzi dobro a zlo jsou tak trochu jako „kladný" a „záporný" vodič elektrické svítilny, jež jsou jako chyceny do pasti v bublině, kde už není vzduch, čili žádná mentální programace, a světlo prochází mezi nimi dvěma automaticky, aniž by se dotkly. Dotknou-li se, je to zkrat na počítadle:

To je válka v Kosovu a Jeruzalém a Arabi. Proč? Protože se dotýkají: oni nepustí Boha mezi sebe. Oni vyplní tento prostor svými karmickými vzpomínkami na minulost a jejich emocionální reakce jsou tím vším nabité. Takže to vytváří kontinuitu (pokračování) místo kontiguity (paralelního průběhu) a důsledkem je rozpolcenost, což je válka. a totéž platí pro nemoc našeho těla. Ale dovolíme-li životu,aby oživoval květy, myšky, mikroby, komáry, včely, koťata, malé děti... automaticky přijde světlo a to je pátá dimenze. v tu chvíli se plus a mínus stávají motorem a výživou tohoto světla.

Potlačení ženské sexuality

Víte proč je po tisíce let tolik problémů na tomto světě? Proto, že je snaha konat dobro. Hleďte: čím víc se chce vykonat dobra, tím více se přitáhne zla. Chce-li někdo udělat deset kilo dobra, přitáhne se tím deset kilo zla. Má-li to být dvacet kilo, protože si lidé myslí, že je příliš zla, dostane se deset kilo zla navíc. a půjde to tak dál, až se všechno zhroutí...

Ve snu mně bylo řečeno, že musím zachránit všechny, kteří se ztratili v poušti Negev, to je role, kterou mám sehrát jako vysílač. Poušť Negev se nachází na jihu Izraele. Tam byl pohřben Abrahám. Poušť Negev představuje bytosti ve vztahu k IS RA EL, jež pochází z ISIS, uprchlé z Atlantidy, RA, uprchlého z Atlantidy a ELOHIM. Jde tedy o to pomoci všem těm, kteří kvůli informačnímu viru, implantovanému do jejich DNA, měli zcela zablokovanou ženskou sexualitu ve stádiu savců, na úrovni systému plazů.

Velký problém,který způsobil, že jsme zůstali poněkud primáty - to říkám tak trochu ze zdvořilosti - je skutečnost, že byla implantována ženská sexualita jak do mužů, tak do žen. Byl použit druh viru, protože všichni kolonizátoři, kteří chtějí ze Země vytvořit úrodnou půdu pro otroctví, moc dobře vědí, že ve chvíli, kdy se uskuteční naše ženská sexualita, budeme schopni přejít do antihmoty, přenášet se na dálku a materializovat

chléb, který požíváme. Dobře vědí, že už nebudeme potřebovat přitahovat nebo být přitahováni, čili už nebude existovat antipatie, utrpení, neštěstí a budeme mocní.

Ti, kteří se ztratili v poušti Negev, jsme my všichni. a je to kvůli této energii druhu plazů, že chceme být majiteli lidské bytosti, protože ta se zdá být naším synem, naší manželkou či manželem, nebo naším příbuzným, naším bratrem, naší sestrou.

Čím více je zde nyní „m" můj, má, mé, moji, tím je člověk vzdálenější od pravdy, neboť ve skutečnosti na zemi existuje pouze jediná bytost, jediný člověk s více než šesti miliardami buněk. a možná dvojnásobek či trojnásobek buněk, jež jsou nevtělené, tvoří energetické tělo onoho lidstva, kde žijí živí i mrtví, jež vůbec nejsou mrtví.

Diamantová voda je vodou živou

Citace z knihy Joella Ducalliona:

Vidíte, ta voda je něco, co ničí a přeměòuje všechno, co není živé, v každém případě podobu toho, co není živé. Tomu je potřeba dobře porozumět. Nespoléhejte na zdání.

Pije-li např. diamantovou vodu dítě a do čtrnácti dnů onemocní angínou, lidé řeknou: „Od té doby, co bere diamantovou vodu, trpí rýmami, má vyrážku atd." Ale je to pozoruhodné, čistí se, proměòuje se, protože činnost žláz a nervového systému vzrůstá.

Existují lidé, kteří mluví o známém a řeknou: „Od té doby, co bere diamantovou vodu, nemá chuť pracovat, chce změnit zaměstnání. Jak je to možné?" Je tomu tak proto, že jeho duše velice trpěla svým buněčným robotismem, který ho nutil chovat se jak automat kvůli strachu, kvůli obavám o peníze, kvůli tomu, co by řekli druzí.

Je žádoucí, aby tuto vodu pili všichni, ale především mladí, zvláště mladé ženy, háklivé na to, že mohou přijít do jiného stavu, protože při narození, když matka pila diamantovou vodu, dítě vyjde z dělohy jako by vycházelo z kina. Jinými slovy srdce nezvýší tep, dítě se nevyděsí a je šťastné, že vychází. Nemá onen panický strach vstoupit do světa, strach, že se bude zcela zmítat.

Proč je tomu tak: Protože DNA už se změnila.

Autorovo pojetí DNA

Co je DNA? … v současnosti sestává ze dvou šroubovic, které při rozvinutí dosahují až 2 metrů délky. Na jedné šroubovici je pouze 10% - tedy 20 cm prostoru, na nichž jsou zakódovány čtyři báze: a C G T (adenin, citosin, guanin a timin).

Tyto čtyři báze se mohou kombinovat do různých řádů, jež mohou vytvořit slova, mající 20, 50, 100 a 400 písmen. Tato slova jsou zprávami a jsou vyzařována do velmi malé hladiny DNA (RNA), která je pohyblivá a která zprávu přijímá a uskutečòuje. Pak ji posílá do ribosomu buòky a tento ribosom vytvoří gen s touto zprávou.

Co je to gen? Je to identifikační kód. Nuže, naše tělo, naše buòky jsou jako diskety a naše tělo - fyzické, psychické a emocionální, je jako počítač se šesti tisíci miliard buněk - nevím, jak je spočítali, ale je to tak, jak říkají - kde jsou miliony a miliony programovacích disket, jež udílejí příkazy buòkám mozku, srdce, jater atd.

Uvědomujete si tuto složitost a zároveò tu jednoduchost? Je to něco úžasného. Nicola Tesla kdysi řekl: „Jsme počítače, stroje na volnou energii, a duše se vtělují přes tyto stroje zhotovené matkou Zemí, aby rozpínaly tělo Boha přes neznámo."

Proč to uvádím? Protože 90 % šroubovice DNA nekóduje nic, a dosud vědci vždy tvrdili, že se jedná o „odpad DNA", čili o DNA, která k ničemu není. Jinými slovy Stvořitel zhotovil smyšleninu, vložil do ní miliardy šroubovic, které k ničemu nejsou. Proč nám to tvrdí?

V tom to právě vězí. v této části, která nic nekóduje, se nacházejí fraktálové geometrie, které pozmění způsob, jímž databáze v kodifikační části budou pracovat.

Přes to všechno na tyto fraktálové geometrie vědci přišli a občas se v některých časopisech o tom objeví články. Právě přes tyto fraktálové geometrie může duše uvnitř přenášet do genetiky svou karmickou zátěž, své vzpomínky, jež se vtiskují do buněk. a tudy učitelé a vyšší Já, eventuálně andělé - málo záleží na jejich druhu a úrovni vědomí, komunikují s vibrujícími těly a přenášejí zprávy geometrickým jazykem.

Věřím tomu, že bytosti, které nepatří k našemu světu husté hmoty a mohlo by se o nich říkat, že jsou tedy z antihmoty, neodpovídají jazykem sestávajícím ze slov a čárek, z příčestí minulých a příslovcí, ale jazykem geometrickým. Je třeba říci, že celému poznání se dá geometrická podoba, vyvolá se její pulsace směrem k adresátovi a ten rychlostí světla obdrží poznatek, který se přizpůsobí jeho vědomí. v takovém případě odpadá riziko, že půjde o opakování znalosti vysílajícího. Rozumíte? čili odpadá riziko vztahu vyučující - žák. Jeden vnímá ve svém vědomí svůj poznatek, ale nikoliv toho druhého. Jinými slovy - není už psem, který jde sbírat drobky, jež se mu hodí. Zažili jsme to a bohatě jsme toho využili.

Moje zkušenosti s Diamantovou vodou

Abych se přiznal, než jsem vodu vyzkoušel na sobě, hledal jsem všemožně na Internetu různé názory, protože kniha paní Horké na mě působila příliš nadšeným dojmem, podobným, jaký dýchá z některých amerických publikací. Na Internetu jsem si prošel i reakce čtenářů a kromě několika skeptiků, kritizujících nedostatek materiálních důkazů, a několika řekněme kritik, psaných velmi jednoduchým jazykem plným vulgarismů, vyjadřujících evidentní nepochopení problému, jsem nenašel negativní názor podepřený argumenty.

V bulletinu Agape Brno jsem našel podle mého jediný důležitý podnět, a to vyjádření obavy nad tím, že Diamantová voda není duchovní povahy a proto může umožòovat působení negativní astrální energie. Důkazem toho byla i automatická kresba, která znázoròuje, že voda působí na první a na třetí čakru, čímž posiluje především vitalitu fyzického těla člověka. Podrobnosti najdete na jejich webu, resp. v jejich bulletinu. řešením je se před těmito energiemi chránit a žádat vždy s pokorou nejen o splnění úmyslu, ale i o ochranu před těmito silami. (Agapé radí vodu přežehnat křížkem.)

Osobně mohu potvrdit jednoznačně pozitivní reakci zvířat na diamantovou vodu.

Mám osobně dobré zkušenosti s její pomocí v oblasti zažívacích problémů a také s účinkem krystalů z Diamantové vody pouhý jejich obraz mi velice ulevil v bolesti a pomohl vyléčit opakující se záněty dýchacích cest. V případě, že do diamantové vody nevkládáte úmysly, pokud možno nahlas před jejím požitím, nepociťujete žádný zvláštní vývoj, nemohu ale hodnotit jak v dlouhodobém smyslu voda působí na moje tělo, protože ji používám teprve dva měsíce. Pociťuji tedy schopnost vody na některé mé úmysly reagovat a to velmi rychle, v případě, že jsem je dokázal dostatečně jednoznačně formulovat. Z dlouhodobého hlediska mohu potvrdit zatím velmi mírný, ale patrný nárůst senzitivity.

Robert Olschbaur

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar