Tipy a inspirace

A+ A A-

LIDSKÁ DNA - PRŮLOMOVÉ OBJEVY

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

 

 

 

 

Krátké články o zajímavých věcech v naší nové rubrice...

 

 

images

 

Zdá se, že nám skutečný potenciál této molekuly byl úmyslně zatajen. Pravda nebo fikce?
DNA aktivace ve své pravé podobě stimuluje integrovaný tok nebo výměnu miliónů geneticko-energetických nebo "ener-genetických" podpisů, které tvoří jedinečnou identitu, jíž je individuální vědomí. Tyto individuální "energetické podpisy" mohou být nalezeny v "partiki fázování", jsou definovány jako stvořitelský dech Zdroje, který dává vzniknout časo-prostoru a prožívání "reality." Tyto tvůrčí vdechy a výdechy neboli "štěpení" a "fúze" Stvořitele se projevují v polarizaci anti-částic a částic jednotek vědomí.
Během skutečné aktivace DNA je inherentní vazba mezi vlákny DNA a vědomím posílena, tím se umocní náš vztah k sobě sama, vzájemné vztahy k ostatním v rámci našeho společenství a vůči naší realitě. Jak se geneticky aktivujeme, "sjednocujeme" to, co vědci nazývají "přebytečnou" DNA: chromosomální segmenty, které nejsou geny, a které "nekódují" a jejichž účel nebyla schopná tradiční věda pochopit. Takové množství jako 98% DNA, podle biofyzika a zakladatele "vlnové-genetiky" Petera Garjajeva, spadá do této kategorie. Označení "nepotřebná neboli junk" je v tomto případě vysoce matoucí, protože tato potenciální DNA (alternativní název, který navrhl Sol Luckman, navrhovatel Regenetického způsobu DNA aktivace) má zřejmě jiné důležité funkce, jakými je např. regulování genů během vývoje.
V současné době existuje mnoho teorií, proč je 98% naší DNA nevyužito. Většina z nich se domnívá, že tato část DNA v sobě obsahuje jakýsi transformační potenciál. Taková transformace může mít dopad jak na jednotlivce, tak na společnost. Jak se přibližujeme k roku 2012, který byl mnoha domorodými kulturami po celém světě označen za dobu, kdy si lidstvo zvolí spolupráci a sdílení na místo vlastního sebestředného zájmu, nutnost zkoumat tvárnou povahu toho, co jsme považovali za neměnně "skutečné", se stane přirozeným vývojem v našem duchovním vývoji.
Při aktivaci vyšších potenciálů DNA zažíváme rozšíření nejenom vědomí, ale také toho, jak definujeme realitu. Docela jednoduše pochopíme, že skutečně vytváříme to, co si myslíme, že je skutečné. Neboli jak Luckman uvádí ve svém Vědomém léčení, což je jedna z několika vědecky podložených studií v nově vzniklé vědecké oblasti aktivace DNA: "vědomí tvoří". Když jsme povzbuzeni nebo povzbudíme sami sebe, abychom pochopili tuto základní pravdu na fundamentální úrovni – že díky DNA – je nám umožněno změnit naše prožívání reality, která se v kvantovém vesmíru smrskává na projekci hologramů, jež jsou vytvářeny vzorci záměru.


Více o tématu v článku uveřejněném pod tímto názvem na
www.matrix-2001.cz

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar