Tipy a inspirace

A+ A A-

NEMOCI Z POHLEDU EZOTERIKY

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

 

 

 

 

Krátké články o zajímavých věcech v naší nové rubrice...

 

images

Pojednání o www.samolecba.cz

Možná jste sami také dospěli k názoru, že řadu chorob proto, aby odezněly, je potřeba především pochopit z hlediska motivů našeho jednání, které je způsobují.
Tento přístup je ve spojitosti nejlépe s přírodní, ale i klasickou medicínou skutečnou cestou z krize.
Mnoho chorob najdete jak s jejich popisem z hlediska klasické mediciny tak i z esoterického hlediska, tedy z hlediska jejich skutečné podstaty na webu samoléčba.cz. Na stránkách najdete mnoho informací o způsobech léčby například z hlediska ajurvédy, ale i Bachovy terapie, případně různých bylinných terapií. Pokud vámi hledanou chorobu najdete v základní roletce, objeví se vám tyto informace:

Příznaky
- Co znamená nemoc z pohledu esoteriky
- Co znamená nemoc z pohledu klasické medicíny
- Barevná terapie a hypnóza pro léčbu
- Přírodní prostředky pro léčbu
- Kdo poradí s léčbou - seznam odborníků alternativní medicíny
- Další doporučení pro léčbu
- Diskusní fórum
Samozřejmě seznam je zakončen adresářem lékařů a terapeutů, na které se můžete obrátit.

Co je tedy podle serveru dobré vědět např. o obezitě:

Žít znamená učit se. Učit se znamená integrovat a do svého vědomí přijímat principy nalezené mimo své já. Neustálé přijímání nového rozšiřuje vědomí. „Duševní potravu“ můžeme nahradit „látkovou výživou“ a rozšiřovat tak jenom své tělo. Není-li hlad po životě utišen zkušenostmi, vrazí se do těla. Tento hlad je ovšem neutišitelný, protože vnitřní prázdnota nemůže být vyplněna potravou. Láska znamená otevření a vpuštění. Pažravec ji však prožívá jenom v těle, neboť to nedokáže ve svém vědomí. Touží po lásce, neotvírá však hranice svého já, nýbrž jen svá ústa a všechno požírá, obaluje se proti světu špekem. Touží po lásce, uznání, odměně – bohužel ve špatné rovině.

Rovina příznaků:

Vnější plnost místo vnitřního naplnění, být na kordy s principem požitku, bojovat s vlastní vahou (důležitostí), hledání pozornosti, lásky a bezpečí, potřeba lásky a požitků, která se vyžívá v jídle: náhradní uspokojování, jídlo jako náhrada za pocit jednoty a překypující srdce, ochranná vrstva proti okolí, ve kterém není láska, izolace ve vlastním (ochranném) hradě (nic neizoluje v těle lépe než tuk: téměř nemůže ztratit teplo navenek, žádné teplo ale také nepříchází dovnitř), přání být ponechán v klidu ve vlastním tučném hradě, snaha vyhýbat se realitě, prchat před vlastním sexuálním vyzařováním.

 

Zpracování:

Naučit se poznávat a přijímat vlastní váhu za vlastní a v tuto chvíli za příměřenou, obstarat si pozornost a odměnu jiným druhem požitků než jídlem, např. sexualitou, plnou rozkoše, erotickými rituály, jemnými masážemi, uměleckými požitky. Co se týče jídla: vědomě s požitkem mlsat, jídelní rituály, hledat náhradu za "jídlo", naučit se chránit jinými způsoby než tukovou izolací, útoky odrážet nabroušeným jazykem a ostrými poznámkami, vyzbrojit se argumenty místo kilogramy a získat ráznost a duchapřítomnost, přijmout vlastní pohlavní roli a naučit se ji projevovat navenek.


Splnění:

Láska, která zahrnuje tělo, duši a ducha, cítit se kulatý, přibrat na duševní váze, být důležitý místo mít nadváhu, zaujímat prostor, rozšířit oblast svého vlivu, vnitřní naplnění.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar