Tipy a inspirace

A+ A A-

KRANKING

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

 

Krátké články o zajímavých věcech v naší nové rubrice...

 

images

 

Kranking® - fitness novinka pro rehabilitaci i intenzivní trénink 
Kranking® je energeticky účinné kardiovaskulární skupinové cvičení pro horní polovinu těla. Tento originální program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.
„Hned po prvním vyzkoušení této novinky jsem věděla, že je to něco naprosto úžasného. Dali jsme tuto novinku „ochutnat“ našim klientům a ohlasy byly takové, že jsme neváhali s koupí několika těchto strojů. Je nám velkou ctí představit tuto novinku na českém trhu vůbec jako první wellness fitness klub.“ říká Lucie Šenková, klub manažerka I´M FIT, který tento program zařadil do své nabídky začátkem února 2010, a dodává: „Tato technologie může pomoci zlepšit kondici nejen našim stávajícím klientům, ale i vrcholovým sportovcům či handicapovaným lidem.“ 

Kranking® - nový tréninkový program Johnnyho G., vynálezce spinning programu.
Je to první kardiovaskulární program pro horní polovinu těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a sílu horní poloviny těla, především zádových a břišních svalů, zároveň spaluje vysoké množství kalorií.

Jako efektivní kruhový trénink ho může využívat široké spektrum klientů.  Ač je to skupinové cvičení, je plně individuální a každý si může regulovat intenzitu tréninku podle vlastních pocitů nebo srdeční frekvence. 

S Kranking posilujete hlavně zádové a břišní svalstvo

Kranking® program s ničím nesoutěží a naopak vše podporuje. Krankcycle® můžete doplnit i lekce spinningu, lekce jakéhokoliv jiného skupinového cvičení a vytvořit tak vysoce účinný tréninkový systém pro celé tělo v krátkém časovém intervalu.

Kranking® pomáhá i těm, kteří prioritně trénují dolní polovinu těla. Ve dnech volna mohou zapojit horní polovinu těla, srdce neustále pracuje, ale svaly dolních končetin odpočívají. To pomáhá atletům vysoko intenzivně trénovat, zatímco odpočívají jejich prioritní svalové skupiny.

Na www.fitkastudia.cz si můžete vyhledat fitness nebo welness centra, nabízející vámi požadovaný druh cvičebního programu po celé České republice.

Rehabilitace i intenzivní trénink

Kranking® je zároveň vhodný jako rehabilitační cvičení po zranění. Díky variabilitě nastavení se mohou zapojit do programu i handicapovaní lidé. Desítky miliónů lidí na celém světě mají nějaké zdravotní omezení. Fitness centra pro ně mohou být skličující prostředí. Možností pro tyto sportovce je málo a skupinových cvičení ještě méně.

Kranking® program otevírá nové možnosti pro tyto lidi, kteří chtějí sportovat. Krankcycle® vytvořil nové tréninkové možnosti s novým fitness programem, který je efektivní, zábavný a dostupný. Krankcycle® je plně přístupný z invalidního vozíku, umožňující lidem s omezenými pohybovými možnostmi se zúčastnit stejného programu, používat stejné vybavení a sdílet atmosféru skupinového cvičení se všemi účastníky.

Cvičební program je  dostupný všem bez ohledu na fyzickou zdatnost nebo tělesná omezení!

Kranking® pomáhá spálit více kalorií zapojováním horní poloviny těla, využitím více kyslíku pro svaly horní poloviny těla a možnost spalovat tuk více efektivně. Jako další vedlejší efekt napomáhá zrychlit metabolismus po tréninku a tím zvyšuje post tréninkový energetický výdej.

Kranking® je již 2 roky fungujícím kardio tréninkem v USA. Svoji premiéru si Kranking® odbyl na výstavě FIBO v německém Essenu na jaře 2009. Kranking® mohou vést pouze fitness profesionálové s certifikací udělenou Kranking® College of Knowledge. Tímto si pak můžete být jisti, že vás trénuje opravdu fitness profesionál.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar