Tipy a inspirace

A+ A A-

JAK MLUVÍ OBLIČEJ

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Krátké články o zajímavých věcech v naší nové rubrice...

images

 

Čelo - Široké čelo značí bystrost a praktičnost. Vysoké, kulaté a hluboké čelo signalizuje idealismus s centrem zaměření na silné přátelství. Člověk s úzkým čelem si musí vše dobře promyslet a může mít problémy se sebeuplatněním. Ploché čelo značí pragmatickou povahu a zálibu ve faktech.

Posazení očí – Oči zkosené nahoru (kočičí pohled) mívají lidé, kteří vědí, jak dosáhnout svého a jdou si za tím. Naopak lidé s očima zešikmenýma dolů mohou mít sklon k podceňování sama sebe, zřídkakdy umí říci „ne“.

Vzdálenost očí – Ideálně by mezi očima měla být vzdálenost šířky alespoň jednoho oka. Takoví lidé mívají jasný pohled na svět a vyrovnaný úsudek. Čím blíže jsou oči k sobě, tím užší má jejich majitel pohled na svět. Takoví lidé potřebují neustále někam „postrkovat“, bývají málo psychicky odolní, pod návalem stresu a povinností se mohou hroutit. Naopak lidé s očima daleko od sebe toho vydrží mnohem víc. Bývají liberální, ale jejich názory mohou být povrchní. K práci potřebují prostor, často se dostávají do střetu s autoritami.

Obočí - Nízko posazené obočí značí impulsivní temperament. Naopak vyšší obočí signalizuje opatrnější přístup v rozhodování. Celistvé tlusté obočí je známkou prudkosti citu a sklonu k žárlivosti. Rovné obočí mívají lidé s estetickou a citlivou povahou.

Nos – Značí intenzitu fyzické aktivity, schopnost vydělat peníze. Ideální nos má vysokou, rovnou, plnou špičku s mírně rozšířenými, ale zakrytými nosními dírkami. Tlustá špička nosu pak značí srdečnost a vřelost, hlubokou empatii s ostatními. Orlí nos vlastní nezávislí a podnikaví lidé se silnou vůlí.

Ústa – Jsou spojena s komunikací a smyslovými požitky jako jsou jídlo a sex. Vztahují se ke schopnosti pečovat o druhé v láskyplných vztazích. Výrazně tenčí horní ret značí neschopnost opětování citů, naopak tenčí spodní ret ukazuje na přílišnou štědrost v rozdávání citů. Objemné rty zase značí expresivní a štědrou povahu, ale také drahý a luxusní vkus. Malé pevně sevřené rty signalizují sobecký a lakomý charakter.

Brada – Ta je spojena s životní silou člověka. Čím je silnější linie spodní čelisti, tím je větší stupeň životní síly a odolnosti. Lidé s velmi výraznou bradou mohou být tvrdohlaví. Vystupující brada značí nezávislou rozhodnou osobu, slabá či ustupující brada naopak značí osobnost se slabší vůlí.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar