Tipy a inspirace

A+ A A-

Miracle Mineral Solution

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Miracle Mineral Solution (MMS) je horečně nabízeno jako zázračná alternativní léčba pro AIDS, hepatitidu, malárii, herpes, tuberkulózu, rakovinu a mnoho dalších lidstvem nejobávanějších nemocí. Pravdou je, že MMS je nebezpečný jed a jako takový nemá vůbec co pohledávat v alternativní zdravotnické aréně.

Mnoho lidí neví, že MMS je v podstatě bělidlo. Je velmi účinné pro zabíjení bakterií na toaletách, ale určitě byste to neměli polykat. Je šokující, že MMS je tak široce doporučováno, že je doporučováno již oslabeným jednotlivcům A že je doporučováno pro dlouhodobé užívání. Potenciální dlouhodobé a nebezpečné vedlejší účinky pravidelného užívání MMS by popravdě řečeno měly každému nahnat husí kůži.

Kyslík je zásadní prvek podporující život, ale na špatném místě, nebo v nevhodnou dobu, může napáchat velké škody na našich buňkách. Jakýkoli volný radikál, který obsahuje kyslík, může být označen jako reaktivní kyslíkový radikál (ROS). Velmi dobrým příkladem ROS je kyselina chlorná, která je nyní také známá jako Miracle Mineral Solution 2 (MMS2).

Antioxidanty pomáhají zmírnit nebo neutralizovat volné radikály předtím, než mohou poškodit naše zdravé buňky tím, že podají pomocnou ruku. To je důvod, proč máme tak rádi mnohé antioxidanty, jako např. vitamin C, E, karotenoidy, resveratrol, taurin, koenzym Q10 a melatonin, abychom jmenovali jen několik.

Každý člověk je vystaven oxidantům a každý z nás má různorodou antioxidační obranu a schopnost obnovení DNA.  Tyto faktory dohromady určují rozsah oxidací způsobeného poškození DNA v každém z nás a rozsah těchto škod může v mnohém přispět k riziku rakoviny, obzvlášť v tkáních kde mohly již nastat další změny. Ale mějte na paměti, že ochrana DNA je nezbytná nejen k ochraně před rakovinou, ale také proto, že DNA je ve všech našich buňkách nositelem dědičné identity a instrukcí a informací, které udržují naše tělo. Mohli bychom také uvažovat nad tím, jaké jiné neobyčejné vlastnosti by mohly dřímat v naší DNA.

Ale prozatím se vraťme k MMS1, které je v podstatě kombinací chloritanu sodného a kyseliny octové nebo kyseliny citrónové, které společně tvoří oxid chloričitý. Toxické účinky oxidu chloričitého jsou spojeny s účinky chloritanu sodného – velmi silný oxidant, který je při dávce 10-15 gramů považován za smrtelný. Dokonce i u malého množství okolo 1 gramu lze očekávat, že způsobí nevolnost a zvracení. Dávejte pozor: návod užívání MMS tvrdí, že je denně rozumné brát až 60 kapek. V jednom gramu je 20 kapek, což znamená, že návod užívání může požadovat požití 3 nebo více gramů toho, co je v podstatě bělidlo. To je trojnásobek množství potřebného k vyvolání nevolnosti a zvracení, a 20% z množství, které by vás zabilo. Přestože je tu tvrzení, že nevolnost a průjem jsou pozitivní příznaky detoxikace, které se dostaví při dodržování návodu užívání MMS, můžete si být jisti, že se ve skutečnosti jedná o způsob, jakým nám naše tělo sděluje, že jsme právě byli otráveni. Pokud jste náhodou zvraceli, potom můžete být ujištěni, že vám to právě mohlo, zachránil život tím, jak jste se vyhnuli smrtícímu předávkování MMS! Ve skutečnosti existuje několik svědectví o negativních vedlejších účincích a alespoň jedno úmrtí v souvislosti s MMS, které můžete snadno najít na internetu.

Popularita MMS a jeho vášnivý, téměř náboženský marketing, se týká tvrzení o vyléčení malárie u desítek ne-li stovek tisíc lidí. Zní to opravdu velmi ušlechtile, ale je to jen přirozené, neboť je dobře známo, že chloritan sodný obsažený v MMS, způsobuje hemolýzu červených krvinek – to znamená, že červené krvinky prasknou a jsou zničeny. K zabití parazita malárie vlastně dochází prostřednictvím zabíjení červených krvinek, protože parazit napadá červené krvinky. MMS pravděpodobně zabíjí parazita a červené krvinky. Vlastně u konzumentů MMS může dojít k anémii.

MMS opravdu vypadá jako nebezpečná alopatická droga, podobná antibiotikům nebo chemoterapii. Proč nevidíme mnoho pokusů na odstranění tohoto jedu z trhu, když byl v poslední době vyvinut tlak na stáhnutí zdravých vitamínů a antioxidantů a to agenturami jako je FDA a Codex? MMS je větší zabiják než antibiotika a má potenciál zabít všechny druhy mikrobů včetně virů. Takováto vražedná zbraň má další dopady na vaše tělo a vražedné terapie by nikdy neměly být prvním krokem v postupu proti nemocím. Neměly by nikdy být volbou, když jsme schopni převzít kontrolu nad naším zdravím, prostřednictvím stravy a vhodnými a skutečně alternativními zdravotními terapiemi.

 Komentář: Po vydání tohoto článku v 10 čísle časopisu Dot Connector FDA varovala spotřebitele o vážném ublížení na zdraví ke kterému dojde po vypití MMS ! FDA doporučuje spotřebitelům, aby okamžitě přestali používat MMS a vyhodili ho.

A nyní to začíná být mnohem zajímavější. Přichází MMS2, které pracuje jemněji a proto mnohem nebezpečněji než jeho předchůdce.

 

 

O MMS jsme až dosud publikovali jen pozitivní zprávy. Jako jeden z "pokusných králíků" mám velmi pozitivní zkušenost s produktem. V podstatě od chvíle ce jsem ho začal používat neznám antibiotika. Ani při těžkých virózách se nedostanu za hranu tří dnů kdy bez nepříjemných příznaků či teplot nemoc prostě odejde. Nepoužívám jej preventivně a stále, pouze v akutních případech a nikdy jsem nepřekročil hranici pěti kapek. Směs míchám v poměru 1 kapka chloritanu/5 kapek citronu. To je vše. Nevím tedy jak bude to použití působit dlouhodobě, ale s ohledem na skutečné výsledky celosvětově a na to, že není veřejně presentován jediný případ trvalých následků, považuji tuto léčbu za mnohem prospěšnější než léčku antibiotiky. Robert Olschbaur

 

 

Celý článek zdehttp://www.kpufo.cz/portal/view.php?cisloclanku=2011121301

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar