Tipy a inspirace

A+ A A-
Zdravý životní styl

Our bodies are not made imperfectly. Environmental toxins exposed to us in utero and throughout our lives can alter our genes, leading to physical disorders.

Wheat, which used to be considered a "staff of life," in recent times, has become a dietary scourge for numerous men, women, and children. What happened, especially when there are so many processed foods that contain wheat or wheat derivatives?

Awakening Is a Destructive Process

"Enlightenment is a destructive process. It has nothing to do with becoming better or being happier. Enlightenment is the crumbling away of untruth. It's seeing through the facade of pretense. It's the complete eradication of everything we imagined to be true." (Adyashanti)

O vodě jinak

Nikdy jsem neslyšel, že by voda mohla léčit bolest. A tak jsem měl příležitost vyzkoušet vodu jako lék. Ukázalo se, že je voda účinným lékem. Nic nenahrazuje vodu – vůbec nic. Žádny nápoj – žádná káva, žádny čaj, žádné alkoholické nápoje.

Ve Sborníku americké akademie věd vyšla studie, která zaskočila fyziology, dietology, gerontology, ale i nás prosté konzumenty tak vychvalovaných antioxidantů, kteří se ve jménu svého zdraví snažíme dělat vše proto, abychom se volných radikálů v buňkách zbavili.

Strana 1 z 12
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar