Tipy a inspirace

egyptské pyramidy

Podle starých Indických textů bylo původně město Mohenžodaro hlavním městem království Lanca, což je město jehož historie a zejména zánik je popsán v indickém textu Rámájana. V tomto textu se píše, že bůh Vishnu se rozhodl zničit smrtelného krále království Lanca jménem Ravana, který se stal příliš mocným. Proto se Vishnu rozhodl vzít na sebe podobu jako Rama a vedl válku s Ravanou, který se sám prohlásil za boha.

Pyramidy

Vědecké důkazy zprávy že bosenské pyramidy postavené pomocí Geopolymerní Cement, Man-made materiál - nezvratný důkaz o pravosti bosenských pyramid nové éry krát http://www.tnetimes.com hlásí, že nezávislé analýzy z pěti samostatných ústavů materiálů potvrzuje, že bosenské pyramidy obsahují vysoce kvalitní umělá konkrétní stavební materiál eliminovat všechny skeptické tvrzení o pravosti bosenských pyramid. Vzhledem k tomu, že byla objevena v roce 2005 Dr. Sam SemirOsmanagich Ph.D., ředitel centra pro Anthroplogy a archeologie na americké univerzitě v Bosně a Hercegovině, se bylo složité bosenské pyramidy stonewalled do hlavního proudu archeologové až nedávné vědecké důkazy znemožnil popřít pravost tohoto objevu měnící historie.

„Perfektný symbol“ je bezrozmerný, pretože bol vytvorený iba pomocou kružítka a pravítka, bez čísel, výpočtov a vzorcov, boli použité len architektonické šablóny a geometrický postup.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-matematicke-vzorce-velkej-pyramidy

Dva vědci, Paul Weinzweig a Pauline Zalitzki, kteří pracují v blízkosti Kubánského pobřeží a využívající robotizovanou ponorku, potvrdili existenci gigantického města, nacházejícího se na dně oceánu. Území tohoto starověkého města zahrnuje několik sfing minimálně čtyři gigantické pyramidy a další struktury, které jsou naprosto perfektně rozmístěny uvnitř hranic legendárního Bermudského trojúhelníku. Podle zprávy od Arclein of Terra Forming Terra získané důkazy nasvědčují tomu, že město bylo zaplaveno současně se stoupající hladinou celosvětových vod a poklesem půdy. To by napovídalo tomu, že by mohlo jít o legendární zbytky Atlantidy.

PYRAMIDY Z UMĚLÉHO KAMENE? II.

Podle francouzského vědce prof. J. Davidovitse nejsou egyptské pyramidy postaveny z opracovaných kvádrů přemisťovaných na rampách, jak doposud předpokládá egyptologie, nýbrž jsou odlity blok po bloku z jakéhosi vápencového „betonu" (dokončení).

Strana 1 z 2
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar