Tipy a inspirace

Pyramidy

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vědecké důkazy zprávy že bosenské pyramidy postavené pomocí Geopolymerní Cement, Man-made materiál - nezvratný důkaz o pravosti bosenských pyramid nové éry krát http://www.tnetimes.com hlásí, že nezávislé analýzy z pěti samostatných ústavů materiálů potvrzuje, že bosenské pyramidy obsahují vysoce kvalitní umělá konkrétní stavební materiál eliminovat všechny skeptické tvrzení o pravosti bosenských pyramid. Vzhledem k tomu, že byla objevena v roce 2005 Dr. Sam SemirOsmanagich Ph.D., ředitel centra pro Anthroplogy a archeologie na americké univerzitě v Bosně a Hercegovině, se bylo složité bosenské pyramidy stonewalled do hlavního proudu archeologové až nedávné vědecké důkazy znemožnil popřít pravost tohoto objevu měnící historie.

Nová éra časů, http://www.tnetimes.com hlásí, že nezávislé analýzy z pěti samostatných ústavů materiálů potvrzuje, že bosenské pyramidy obsahují vysoce kvalitní umělá konkrétní stavební materiál odstraní všechny skeptické tvrzení o pravosti bosenských pyramid. Kontroverzní místo bosenská pyramida slunce má tým více než 200 interdisciplinárních vědců z celého světa vědecké analýzy nejen druh a věk stavebních materiálů, ale také určit, jak energii pyramidy byl použit starověké vědci pro aplikace, které jsou prospěšné pro lidstvo od geotermální dopravy, klimatologie a pokroky v lidské fyziologii a zdraví.

 

Vydáno polytechnické univerzity v Turíně, Itálie chemické a diffractometry laboratorní analýzy na pískovec a konglomerátu bloky, převzato z bosenské pyramidy slunce ukazují, že vzorky jsou inertní látky s vazbou, podobně jako to v starověké římské konkrétní výsledky. Tyto výsledky byly potvrzeny analýzy vzorků v univerzitě Zenica, Bosna a Hercegovina.

 

V samostatný nezávislý test, profesor Joseph Davidovits, proslulý francouzský vědec, člen mezinárodní asociace egyptologů a autor potvrzuje toto tvrzení. "Provedl jsem elektron mikroskopickou analýzou vzorku a navrhuji, že Geopolymerní chemie, která byla použita pro tuto je starobylé beton," napsal Prof Davidovits. http://www.davidovits.info/34/The-Pyramids-in-Bosnia-Europe-perhaps-in-Roman-Concrete

 

Dále dodává, že vzorek se skládá z "vápník, draslík založené Geopolymerní cementu a že ačkoli on nemůže odstřihnu, on může rozeznat, že to není moderní beton, ale spíše jako technika, kterou Egypťané před 3500 lety." Ve své knize The pyramid: záhadu vyřešil, Davidovits představuje současné znalosti stavby pyramidy, který podporuje vědecký, historických a jazykových studií, které prokázat, že egyptské pyramidy byly postaveny pomocí aglomerovaného kamene (vápenec obsazen jako beton).

 

Výzkum na pyramidě technologie dlouho podezření, že pyramida energie involvesscience a stroje mnohem více rozšířené než co v současnosti máme dnes. Christopher Dunn, autor z The Gíza elektrárna, publikované v roce 1996 vysvětluje, že pyramidy byly starověké energetických strojů, v současné době populární teorie mezi vědci. Pyramidy v Bosně mají stejné prvky, popsaný v pyramidy v Gíze, definující strukturu staré mocenské generátorového systému. Po návštěvě Bosny v roce 2011, uvedl Chris Dunn, "když jsem byl v Visoko, odborníci z různých oborů, ukázal vzrušení na základě výsledku jejich studií takzvané pyramida Hill. Doufejme, že v pravý čas jasné známky starověké přesného strojírenství se nakonec objevil. "Nyní v roce 2013, bosenské archeologické naleziště je dále vykopán a nové vědecké důkazy se objevila, prokazující, že starověké přesného strojírenství byl skutečně použit k vytvoření bosenské pyramidy.

 

Další důkazy o betonu jsou používány v konstrukci pyramidy ukazuje práci profesora Michela Barsoum, hostujícím profesorem v nauky o materiálech a inženýrství na Drexel University a profesor Gilles Hug, francouzské národní letecký výzkum agentury, kteří našli vědecké důkazy, že části pyramidy v Gíze byly postaveny s využitím časná forma betonu. To deklasuje věku starého mýtu, že pyramidy byly postaveny s využitím pouze řezané vápencových bloků a dokazuje teorii, že beton a nanotechnologie byl použit.

 

Vzhledem k tomu, že byla objevena v roce 2005 Dr. Sam SemirOsmanagich Ph.D., ředitel centra pro antropologii a archeologii na americké univerzitě v Bosně a Hercegovině, komplexní bosenské pyramidy se byl stonewalled do hlavního proudu archeologové až do nedávné vědecké důkazy, které znemožňuje popřít pravost této historie mění objev.
"Tým interdisciplinárních vědců provádění studií na kosmické energie Enigmu na archeologické naleziště v Bosniaare na relen

DANA

Existují vědecké důkazy o tom, že bosenské pyramidy jsou postavené pomocí Geopolymerního cementu, Man-made materiálu. Tyto důkazy o pravosti bosenských pyramid nové éry jsou nezvratné.
Na http://www.tnetimes.com se prohlašuje, že nezávislé analýzy z pěti samostatných ústavů materiálů potvrzují, že bosenské pyramidy obsahují konkrétní vysoce kvalitní umělý stavební materiál. Eliminují se všechna skeptická tvrzení o pravosti bosenských pyramid.

 

Objevil je v roce 2005 Dr. Sam Semir Osmanagich Ph.D., ředitel centra pro Anthropologii a archeologii na americké univerzitě v Bosně a Hercegovině. Bylo složité bosenské pyramidy stonewalled zařadit do hlavního proudu archeologie. Až nedávné vědecké důkazy znemožnily popření pravosti tohoto objevu měnící historii.

Kontroverzní místo zaujímá bosenská pyramida slunce. Tým více než 200 interdisciplinárních vědců z celého světa provádějí vědecké analýzy nejen na druh a stáří stavebních materiálů, ale také určují, jaké energie pyramidy byly použity starověkými vědci pro výtvory, které jsou prospěšné lidstvu - od geotermální dopravy, po klimatologii a pokroky v lidské fyziologii a zdraví.

 

Polytechnickou univerzitou v Turíně v Itálii byly provedeny a uveřejněny chemické a diffractometrické laboratorní analýzy na pískovec. Vzorky vzaté z bloků bosenské pyramidy slunce konkrétně ukazují, že v nich jsou vázány inertní látky podobně jako to bylo v starověkém Římě. Tyto výsledky byly potvrzeny analýzami vzorků na univerzitě Zenice, v Bosně a Hercegovině.

 

Samostatný nezávislý test, který učinil profesor Joseph Davidovits, proslulý francouzský vědec, člen mezinárodní asociace egyptologů a autor knih, napsal a prohlásil: "Provedl jsem elektron mikroskopickou analýzou vzorku a navrhuji, že Geopolymerní chemie, která byla použita pro tuto stavbu je starobylý beton." http://www.davidovits.info/34/The-Pyramids-in-Bosnia-Europe-perhaps-in-Roman-Concrete

 

Dále dodává, že vzorek obsahuje vápník a draslík, který je obsažen v Geopolymerním cementu a že se rozhodně dá rozeznat, že nejde o moderní beton, ale spíše o techniku, kterou Egypťané používali před 3500 lety."
Ve své knize The pyramid Davidovits řeší a představuje současné znalosti o stavbách pyramidy, které jsou podporovány vědeckými, historickými a jazykovými studiemi. Ty prokazují, že egyptské pyramidy byly postaveny pomocí aglomerovaného kamene (vápenec použit jako beton).

 

Výzkum technologie pyramid dlouho potvrzoval podezření, že na stavbu pyramid se užívala energie involvesscience a stroje mnohem více dokonalé než máme v současnosti .

Christopher Dunn, autor knihy Elektrárna Gíza, publikované v roce 1996, vysvětluje: v současné době je mezi vědci populární teorie, že pyramidy byly starověké energetické stroje.
Pyramidy v Bosně mají stejné prvky, popsané z pyramidy v Gíze, definující strukturu starého mocenské generátorového systému. Po návštěvě Bosny v roce 2011, uvedl Chris Dunn : "Když jsem byl ve Visoko, odborníci různých oborů vzrušeně na základě výsledků studií poukazovali na takzvanou pyramidu Hill. Doufejme, že se nakonec v pravý čas objeví jasné známky přesného starověkého strojírenství.

 

Nyní v roce 2013 je bosenské archeologické naleziště dále vykopáváno a objevují se nové vědecké důkazy prokazující, že k vytvoření bosenské pyramidy bylo použito přesného starověkého strojírenství.
Na další důkazy o betonu, který je používán v konstrukci pyramidy, poukazuje ve své práci profesor Michel Barsoum, který je hostujícím profesorem na katedře nauky o materiálech a inženýrství na Drexel University.
Profesor Gilles Hug, z francouzské agentury národního leteckého výzkumu, našel vědecké důkazy, že části pyramidy v Gíze byly postaveny s využitím prvotní formy betonu.
To deklasuje starý mýtus, že pyramidy byly pouze postaveny s využitím řezaných vápencových bloků a dokazuje teorii, že beton a nanotechnologie byly použity

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar