Tipy a inspirace

A+ A A-

Brazilští vědci uvádí na trh Free-energy generátor

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dva brazilští vynálezci, Nilson Barbosa a Cleriston Leal, prohlašují, že vynalezli generátorna principuvolné energiea prodá-vají nyní tentopřístrojveřejnostiv brazilskémměstě Imperatriz v Maranhão. Přístroj se jmenujeEarth ElectronCaptorGenerator, nebo portugalsky „GERADORCAPTOR DE ELÉTRONSDA TERRA“.


Vynálezci získávají volnou energii ze svého nového přístroje http://www.earth-heal.com/vi-deos/viewvideo/3197/breaking-inve ntors-harness-free-energy-with-new-device.html

 

V současnosti nabízejí přístroj pouze lidem, kteří bydlí ve městě Imperatriz. Ale pracují na poskytnutí výrobní licence několika výrobcům, kteří by ho pak mohli prodávat na Internetu. Na svém webu uvádějí, že zveřejní informace o di-stributorech, jakmile je budou mít.

 

Přístrojvyžaduje malý vstupnípříkon, aby spus-til pohyb senzoru,který potom generujeplný vý-stupní výkon. Přístroj je malý, takže může být používánve vozidlech,v domácnostechi firmách. Na webu se píše, že potřebný vstupní příkon za-řízení je asi 2% jeho výstupníhovýkonu.

 

Jehokonstruktéřinabízejí několikvýkonnostních variant generátoru. Nejmenší postavenýprototyp může generovataž 12,1 kW a při zátěži6 kW po-třebuje vstupní příkon jen 21 W. Prototyp váží 1,5 kg a měří 20 × 30 × 15 cm. Předpokládaný odběrprůměrnédomácnostije asi 15 kW.

 

Produkt vypadá poctivě. Jestli to je všechno pravda, tak to bude jeden z nejdůležitějších vy-nálezů v historii lidstva. Petrodolar se určitě tváří v tvář tomuto vynálezu zhroutí.

 

Loni v září brazilské noviny zveřejnily zprávu, že oba vynálezci byli uvězněni pro údajné přijí-mání ukradeného zboží. Během akce jim bylo veškeré zařízení zkonfiskováno. Ve zprávě bylo uvedeno, že měli dva měřiče energie, které pat-řily brazilskému energetickému družstvu.

 

Oba vynálezci se hájili tím, že měřiče dostali od inženýra z tohoto družstva. Nakonec bylo navrženo obvinění stáhnout, protože se uká-zalo, že dostali měřiče ke svým měřením a in-ženýr, který jim je dal, o tom dokonce publikoval zprávu na Internetu. Oba byli propuštěni na kauci. Říká se, že je teď už vše v pořádku.

 

Následující video ukazuje přístroj použitý k dodávání energie jednomu průmyslovému podniku v Brazílii. Toto video bylo zveřejněno 3. 10. 2013, nedlouho potom, co se začal přístroj prodávat. Pokud to je hoax, je opravdu přesvědčivý.

 

Update 30. ledna 2014: Podle zpráv na webu PESN jeden z jejich lidí viděl na vlastní oči Cap-tor v provozu – píší, že „Fernando Lins viděl Captor generovat 169 kW (797 A při 212 V) za-tímco byl napájen z baterie 12 V přes invertor, který dodával do Captoru asi 1650 W (7,5 A při 220 V), což je zisk více než stonásobný.“

 

Web autorů generátoru: http://energiauniversal.eco.br Zdroj: http://www.earth-heal.com/news/news/112-inventions/1472-brazil-free-energy-device.html

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar