Tipy a inspirace

A+ A A-

Nabídka kvalitních potravin Europasta

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Profesionální zásobování potravinami

Pegas, spol. s.r.o. je ryze českou soukromou firmou, která má dvacetiletou tradici v zásobování potravinami na českém trhu. V minulosti působila i jako maloobchodní prodejce a dodavatel masa a masných výrobků s vlastním řeznickým provozem. Tento provoz ale v roce 2005 ukončila, aby se mohla plně věnovat zásobování a rozšířit sortiment.

V současné době patří společnost Pegas mezi přední velkoobchody zásobující školy, školní jídelny, menzy, nemocnice, restaurace, vinárny a další provozovny na území Prahy a Středočeského kraje. Naším krédem vždy byl, je a bude spokojený zákazník. Tato filozofie nám od počátku až dosud nejen rozšiřuje řady našich odběratelů, ale především udržuje přízeň těch stávajících. Pojem spokojený zákazník u nás neznamená jen dobrou cenu, ale především rychlost a spolehlivost dodávek ve spojení s kvalitou zboží.

Distribuci zboží zajišťujeme vlastními rozvozovými vozy, disponujeme fungující logistikou i vlastními sklady s dostatečnou kapacitou. Manipulaci a skladování zboží provádíme v skladových prostorách na odpovídající úrovní, které se v současnosti nacházejí na Praze 4. Společnost má certifikát ISO 9001 a certifikát HACCP vydaný společností TÜV NORD.

Nabízíme mimo jiné:

Řadu slevových programů pro odběratele podle velikosti odběru.

Skutečnou flexibilitu k požadavkům odběratele, umíme řešit i dodávky ve stejný den tak, aby kuchyně mohla včas dokončit přípravu jídel.

Čerstvost a kvalitu dodávaného zboží.

Objednané zboží Vám zdarma dovezeme a dodáme až do Vašich regálů v nejkratším možném čase. Standardně do druhého dne.

  • Naši zástupci mají velkou praxi a dostatečnou kvalifikaci aby Vám pomohli z rostoucí nabídky potravin vybrat to co skutečně potřebujete v potřebné kvalitě za dobrou cenu.

Firma je držitelem Certifikátu HACCP a certifikátu ISO 9001  vydanými společností TÜV Nord.

Do naší nabídky prodávaných produktů patří zejména výrobky společnosti Europasta SE. Jedná se výrobky z prvotřídní kvality za velice výhodné ceny.

adriana gluten free spaghetti

V současné době je Europasta SE tvořena divizemi Litovel (kapacita výroby těstovin 60.000 t/rok) a Boršov nad Vltavou (kapacita mlýna na pšenici 60.000 t/rok a kapacita mlýna na žito 10.000 tun/rok) a také dceřinnou obchodní společností s působností na slovenském trhu, Ideál Slovakia s.r.o. Výroba pokrývá všechny segmenty – vaječné, bezvaječné i semolinové těstoviny (v krátkých i dlouhých tvarech, lisované i válcované).


Europasta SE je značkovým výrobcem s klíčovými značkami Adriana pasta, Zátkovy těstoviny, Rosické těstoviny a Ideál (značka zejména pro slovenský trh).


Významnou část obchodních aktivit Europasty tvoří i výroba těstovin privátních značek pro rychle rostoucí obchodní řetězce v regionu Střední Evropy. Výhodou společnosti je její centrální poloha v tomto regionu a velmi dobrá surovinová základna jak mouky z tvrdé pšenice (semoliny), tak i mouky z potravinářské pšenice.


Mlýnská divize společnosti v Boršově nad Vltavou představuje zejména zdroj suroviny (mouky z měkké pšenice) pro výrobu těstovin. Současně mlýny zásobují i zákazníky z volného trhu, zejména v regionu Jižních Čech. Především se jedná o pekařské společnosti. Europasta je i aktivním dodavatelem spotřebitelského balení mouky na český trh.

ADRIANA

Těstoviny pod značkou ADRIANA jsou vyráběné ze 100% semoliny nebo-li mouky ze speciálně pěstované tvrdé pšenice, která zaručuje nejvyšší možnou kvalitu.

Poznejte nejširší portfolio těchto kvalitních těstovin Adriana a objevte geometrii těstovin v 19 atraktivních tvarech a to v pěti produktových řadách.

Adriana - těstoviny ze 100% semoliny, které vždy zdokonalí Váš styl.

Jen 100% semolina, nebo-li kvalitní mouka ze speciální tvrdé pšenice (triticum durum) zaručuje, že těstoviny z této nejkvalitnější mouky se i při překročení doporučené doby varu nerozvaří a po vychladnutí se neslepí.

Věříme, že jídlo by nemělo sloužit jen pro zahnání hladu, ale měli bychom se po něm cítit dobře a mělo by přinést povznášející pocit příjemného „uspokojení“. Večeře by neměla být pouze krátký závěr dne, ale měla by být zároveň i příležitost k tomu se setkat s blízkými lidmi a přáteli a společně si jídlo náležitě užít.

Každý z nás rád objevuje nové chutě a získává nové zkušenosti. Poznejte proto nejširší portfolio kvalitních těstovin Adriana, které nabízí 19 tvarů těstovin v novém stylovém balení.

Značka těstovin ADRIANA byla zvolena vítězem „VOLBA SPOTŘEBITELE 2013“ v kategorii těstovin

adriana gluten free fusilli 1

 

adriana gluten free penne 1

 

adriana gluten free spaghetti 1

Všechny tyto nabízené produkty Vám ochotně zajistí a dodá firma

pegas uvodka

PEGAS spol. s r.o.

 Profesionální zásobování potravinami

více na http://www.pegasplus.cz/

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar