Tipy a inspirace

A+ A A-
obrazce v obilí

Jsme Q a jsme si vědomi vašeho dotazu, bratře. Fenomén, nazývaný „kruhy v obilí“ je srovnatelný s fenomény velkého centrálníhoSlunce a černé díry, je to fenomén, který má své kořeny ve světě času/prostoruspíše než prostoru/času.Energie evo-luce pocházejí z myšlenky.Jsou planetární entity,které jsmedřívenazývali komplexy sociální paměti, jejichžfunkcí (službou)je vytvářet body souvislého tajemství. Stejné energie jsou angažovány, když např. nějaká entita nebo skupina entit vytvoří systém, jako jsou keltské runy. Takový záznamový systém spojí to tajuplné a nepoznané s každodenními for-mami, tvary a obrazy. Runa může být spojení jednoduchých čar. Může být spojena s představou určitého typu stromu. Záměrem může být, aby indikovala magickou energii o určitých vibracích.

Kruhy v obilí, agrosymboly– nejsou zajisté dílem šprýmujících lidí.  I takový to se v r. 2002 objevil v Británii u městečka Chilbolton. Je tu zobrazena tvář mimozemšťana a kopie datového disku-cédéčka nese záznam ve stejném počítačovém programu, jakým jsou cédéčka kódována…tři útvary symbolizují pás Orionu, který v době vzniku agrosymbolu ještě v r. 2007 nebyl vyrovnaný… více na http://always-alone.blog.cz/1104/mayska-proroctvi-kruhy-v-obili..

OBRAZCE V OBILÍ

 

Žádná z mnoha hypotéz možného vzniku kruhů v obilí nebyla oficiálně potvrzena, a to i přesto, že anglická královna přislíbila vysokou odměnu za odhalení tohoto tajemství. Neobvyklé šíření tohoto fenoménu světem však otřáslo důvěrou v soudobou vědu, jež nenalezla zatím smysluplnou odpověď.

 

KRUHY V OBILÍ

 

Kruhy, linie, trojúhelníky, obrazce různých tvarů nejen v obilí a ostatních zemědělských plodinách, ale také v písku, hlíně, na sněhu, ledu i na vodě, zdobí planetu Zemi snad odpradávna. V posledních desetiletích se však výskyt velmi zintenzivnil a obrazce, jež jsou nám známy ze skalních rytin, amerických a australských planin i anglických polí, se objevují již po celé Evropě v neuvěřitelné kráse a různorodosti tvarů i způsobů tvorby.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar