Tipy a inspirace

Technika

Jsme ponořeni do vln

Informace o nebezpečném elektromagnetickém záření, které je zvlášť ve velkých městech v řádu tisícinásobků vyšší, než by bylo přirozené, a několik rad, co s tím.

If something is obvious, chances are it's already been discovered. That would be the case especially for the Large Hadron Collider (LHC) which has attracted so much attention not just from scientists but also from suspicious conspiracy theorists, curious alternative researchers and anyone one else interested in the biggest machine ever built by mankind.

Nejhlubší vděk všem, kteří přišli na tuto konferenci o geoinženýrství a chtějí se dozvědět pravdu. Pravda, to zajisté není to, co nám říkají. Pro ty, kteří se snaží před pravdou ukrýt, řeknu toto: když stojíte uprostřed silnice, cítíte se líp zády k provozu nebo čelem k provozu? A to je scénář, který tu probíhá.

Česká videa o vědě

V první sérii zveřejněné zhruba před rokem bylo deset videí, tento týden přišla druhá várka, také desítky animovaných záběrů. Nová videa zahrnují témata z řady oborů od radioaktivity a stavby atomu přes fotosyntézu až po finanční gramotnost.

How the Deep Web Works

The deep Web (also known as the undernet, invisible Web and hidden Web, among other monikers) consists of data that you won't locate with a simple Google search. No one really knows how big the deep Web really is, but it's hundreds (or perhaps even thousands) of times bigger that the surface Web.

Strana 1 z 12
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar